Ogłoszenie

#1 2013-03-21 21:31:54

 Eurowizjanka

Próba Gotowości

Zarejestrowany: 2012-09-29
Posty: 3
Punktów :   
WWW

Eurowizja 2013

Zbliża się Eurowizja 2013! Czy masz już swoich faworytów? Czy chciałbyś podzielić się przemyśleniami dotyczącymi tegorocznej edycji, porównać ją z całością Konkursu lub poprzednimi edycjami? Czy Eurowizja ma jeszcze rację bytu? Czy Eurowizja ma jeszcze znaczenie w świecie muzyki?

ABBA, Ofra Haza, Olivia Newton-John, Cliff Richard to tylko niektóre z wielu wielkich nazwisk związanych z Eurowizją. W tym roku dołączy do nich Bonnie Tyler!!!

http://3.bp.blogspot.com/-5TN9CNofLS8/UThTsr8TjiI/AAAAAAAAG6g/XD7BB-kp2uY/s400/bonnie.PNG
obrazek: http://eurovisionsongcomedy.blogspot.com/


W ostatnich tygodniach BBC podsycała atmosferę wokół swojego reprezentanta na ESC 2013 zapewniając, że jest to solista a jego nazwisko zostanie ujawnione tak późno, jak to możliwe. Oczywiście natychmiast podniosła się fala spekulacji na temat wybrańca brytyjskiej stacji. Na liście potencjalnych reprezentantów znalazło się kilka nazwisk, mniej lub bardziej znanych, m.in. Kimberly Walsh, Mick Hucknall, Bonnie Tyler, Dido czy Petula Clark. I co się okazało? Gazety Daily Mirror i Daily Mail, a za nimi i BBC potwierdziły, że jeden z tych strzałów był celny. Do Malmö w barwach Zjednoczonego Królestwa pojedzie walijska gwiazda lat 80., znana z takich hitów jak Holding out for a hero czy Total eclipse of the heart, Bonnie Tyler. Obdarzona specyficznym głosem wokalistka wykona balladę Believe in Me, którą przygotowali Desmond Child, Lauren Christy i Christopher Braide. Jestem naprawdę zaszczycona i szczęśliwa, że mogę reprezentować mój kraj na Eurowizji, zwłaszcza z tak wspaniałą piosenką. Obiecuję dać z siebie wszystko dla Wielkiej Brytanii – skomentowała swój wybór Tyler. Co Bonnie jest w stanie osiągnąć dla Królestwa? Bo Królestwo liczy chyba na wiele... (esc.pun.pl)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.vuga.pl www.zarazenipodroza.pl materace hilding kody do gta 5